Gizlilik Politikası

Ana sayfa

Biz Kimiz

Site Adresimiz: https://www.binahasartespiti.com.

Hangi tip verileri toplarız

  • Web sitemizde bulunan iletişim formu vasıtası ile tarafımıza ulaşan bilgiler dışında herhangi bir kişisel veriniz toplanmamaktadır. 
  • Topladığımız veriler sizinle iletişime geçmek ve teklif vermek maksatı ile toplanır.
  • Üçünü Kişiler ile paylaşılmaz. Toplanan veriler kampanya yada duyurularımızdan sizi haberdar etmek maksatı ile saklanır.
  • Web sitemiz daha hızlı çalışması ve verilerin değerlendirilmesi maksatı ile çerezler kullanır. Ayrıca internet reklamlarında kullanılan takip kodu sitemizde bulunmaktadır. Bu takip verileri internet reklamı hizmeti veren google facebook ve instagram tarafından işlenmektedir. Bu veriler tarafımızla paylaşılmamaktadır.
  • Kişisel bilgileriniz talebiniz üzere kayıtlarımızdan silinir.

 

ÖNEMLİ DUYURU

ŞİRKETİMİZ ÖZEL OLARAK BİNALARIN HASAR TESPİTİ ÇALIŞMASINI YAPARAK BİNANIN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERMEKTEDİR. BİZLER KENTSEL DÖNÜŞÜME GİTMENİZ YADA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TARAFINDAN ORTA HASAR KAYDI VERİLEN BİNALARIN 6306 SAYILI KANUN KAPSAMINDA RİSKLİ YAPI TESPİTİ YAPMIYORUZ .RİSKLİ YAPILARIN TESPİTİNİ 6306 SAYILI KANUN KAPSAMINDA KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNİ KANUNLAR KAPSAMINDA BİR TEK ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞININ RESMİ İNTERNET SİTESİNDE YER ALAN RİSKLİ YAPILARIN TESPİTİ İÇİN LİSANS BELGESİ OLAN LABORATUVARLAR VE ŞİRKETLER VERMEKTEDİR.

RİSKLİ YAPI TESPİTİ YAPTIRMAK İSTEYEN BİNALAR OLDUĞUNDA ŞİRKETİMİZ ORTAK ÇALIŞMA YAPARAK LİSANSLI LABORATUVARI BINANIZA YOLLAYARAK NUMUNE ALMA İŞLEMLERİNE ARACILIK EDER. ÖZEL OLARAK DÜZENLENEN BİNA HASAR TESPİTİ ÇALIŞMAMIZ NETİCESİNDE SİZE VERECEĞİMİZ RAPOR İLE SAVCILIK , ADLİYE, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI, BELEDİYELERE SUNABİLİRSİNİZ.